Dziś mamy 20 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

08 marca 2019

Owocna wizyta ministra. Łukasz Schreiber zobaczył efekty prac drogowych

fot. pow.

fot. pow.

8 marca Gminę Nakło nad Notecią odwiedził minister stanu przy prezesie Rady Ministrów # Łukasz Schreiber.

W trakcie wizyty minister udał się do Janowa, gdzie na własne oczy mógł przekonać się o efektach prac przy przebudowie odcinków drogi gminnej łączącej Wieszki z Janowem, która uległa zniszczeniu w wyniku nawałnicy. Następnie odwiedził plac zabaw przy ulicy Hallera w Nakle nad Notecią - tzw. Otwartą Strefę Aktywności - OSA. Oba przedsięwzięcia były wspierane przez ministra - zaangażowanie Łukasza Schreibera pomogło w uzyskaniu odpowiednich środków na realizację wspomnianych zadań.

Następnym przystankiem na trasie był Nakielski Ośrodek Kultury. Gość udzielił wywiadu dla Radia Nakło. Udał się również na spotkanie z emerytami, którzy obchodzili Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzny. Była to idealna okazja by złożyć życzenia zgromadzonym.

Ministrowi, oprócz Burmistrza Sławomira Napierały, w wizycie towarzyszył Mariusz Skoczek - przewodniczący Zarządu Komitetu PiS w Nakle nad Notecią.

materiał: Szymon Niemczewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)