Dziś mamy 30 maja 2020, sobota, imieniny obchodzą:

08 listopada 2019

Otwartych Zawodów Tenisa Stołowego. Zmiana godziny rozpoczęcia zawodów!

Zmiana godziny rozpoczęcia Otwartych Zawodów Tenisa Stołowego w # Kcyni.

Organizator informuje zainteresowanych udziałem w zawodach zawodników i kibiców, że ze względów organizacyjno - technicznych Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w Kcyni z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości Polski 101. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości zostanie przeprowadzony w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni ul. Wyrzyska 12 jak ogłoszono w dniu 10 listopada 2019 r., ale od godz. 13.00 zapisy, rozpoczęcie zawodów o godzinie 14.00. 

Pierwotnie ogłoszono zawody w dniu 10.11.2019 r. od godzinę 9.00 zapisy i rozpoczęcie zawodów o godz. 10.00.

Za zmiany godzinowe w rozpoczęciu zawodów organizator przeprasza i prosi o przekazanie informacji o zmianie godziny rozpoczęcia zawodów wśród zainteresowanych udziałem w zawodach wzajemnie jak najszerszemu gronu osób. Za zmianę i ewentualne utrudnienia organizator przeprasza.

materiał: Ryszard Hanioszyn

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
Plakat 2019 Otwarty Turniej Tenisa Stołowego Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 Listopada.jpg

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)