Dziś mamy 20 listopada 2019, środa, imieniny obchodzą:

08 listopada 2019

Otwartych Zawodów Tenisa Stołowego. Zmiana godziny rozpoczęcia zawodów!

Zmiana godziny rozpoczęcia Otwartych Zawodów Tenisa Stołowego w # Kcyni.

Organizator informuje zainteresowanych udziałem w zawodach zawodników i kibiców, że ze względów organizacyjno - technicznych Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w Kcyni z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości Polski 101. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości zostanie przeprowadzony w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni ul. Wyrzyska 12 jak ogłoszono w dniu 10 listopada 2019 r., ale od godz. 13.00 zapisy, rozpoczęcie zawodów o godzinie 14.00. 

Pierwotnie ogłoszono zawody w dniu 10.11.2019 r. od godzinę 9.00 zapisy i rozpoczęcie zawodów o godz. 10.00.

Za zmiany godzinowe w rozpoczęciu zawodów organizator przeprasza i prosi o przekazanie informacji o zmianie godziny rozpoczęcia zawodów wśród zainteresowanych udziałem w zawodach wzajemnie jak najszerszemu gronu osób. Za zmianę i ewentualne utrudnienia organizator przeprasza.

materiał: Ryszard Hanioszyn

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
Plakat 2019 Otwarty Turniej Tenisa Stołowego Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 Listopada.jpg

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Ciąża u kobiety po 40 roku życia. Co warto zapamiętać?

Decyzja o zajściu w ciążę, to kwestia indywidualna. Coraz częściej # kobiety decydują się na nią w późniejszym wieku.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)