Dziś mamy 16 września 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

21 sierpnia 2019

Ostatnie zawody cyklu regionalnego. Sukces zawodniczki z Kcyni

fot. Kijkowa Kcynia

fot. Kijkowa Kcynia

W niedzielę odbyły się ostatnie zawody cyklu regionalnego Polskiej Federacji # Nordic Walking. Na 10 km wystartowała reprezentantka Kijkowej Kcyni.

Alicja Kaniewska zdobyła I miejsce, w tym dniu odbyło się również podsumowanie całego sezonu.

W klasyfikacji Pucharu Regionalnego Nordic Walking 2019 na 10 km I miejsce również zdobyła Alicja Kaniewska. Tym samym dwa puchary przyjechały do Kijkowej Kcyni.

W Mini Nordic Walking wystartował Kacper, który wraz z innymi dziećmi zdobył pierwsze miejsce.

materiał: Kijkowa Kcynia/red.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 9 11

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Przewijanie noworodka. Główne zasady

Dla początkujących rodziców pierwsze przewijanie nowonarodzonego dziecka często wiąże się ze stresem, poczuciem niepewności i strachu przed ryzykiem uszkodzenia# delikatnego ciałka noworodka. Wbrew pozorom czynność ta jest bardzo prosta, należy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności i stosowaniu kilku zasad. Instruktarz przewijania dziecka opisuje położna Renata Lustyk – laureatka konkursu „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Przegapione wakacje? Jesienią odpoczniesz znacznie taniej

Okres urlopowy dobiega końca, a większość z nas wakacje ma już za sobą. Jednak ci, którzy dopiero planują odpoczynek, nie powinni się martwić.# To właśnie jesienią linie lotnicze oferują atrakcyjne ceny biletów, a noclegi w europejskich miastach stają się zdecydowanie tańsze.

(czytaj więcej)
0

Ile osób nosi twoje nazwisko? Sprawdź w kopalni danych

Zastanawialiście się kiedyś, ile osób w Polsce nosi Wasze nazwisko? A może chcecie wiedzieć, jakie nazwisko jest w Polsce najpopularniejsze? # Mamy odpowiedzi na te pytania. Z pomocą przychodzi nasz portal Dane.gov.pl.

(czytaj więcej)