Dziś mamy 18 czerwca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
13 marca 2018

Omówiono bieżące sprawy. Padło wiele pytań w kierunku wójta

fot. MM

fot. MM

12 marca w sołectwie Łodzia, zorganizowano kolejne już zebranie sprawozdawcze #w gminie Sadki.

Spotkanie rozpoczęła sołtys Barbara Staniszewska, przedstawiając sprawozdanie z działalności sołtysa i rady sołeckiej za ubiegły rok. Na spotkaniu mieszkańcy rozmawiali o sprawach dotyczących sołectwa, a także gminy Sadki. Podczas zebrania, w kierunku wójta Dariusza Gryniewicza padało wiele pytań dotyczących między innymi budżetu gminy, budowy drogi Anieliny-Bielawy-Nakło, braku numerków do lekarzy w przychodni, czy też braku wystarczającego doświetlenia wsi.

Ponadto poruszono temat KPWiK w Szubinie i ewentualnego odłączenia się od nich, a także powstania posterunku policji w Sadkach. Następnie dzielnicowy Piotr Majewski uczulał mieszkańców na nowe działania oszustów, którzy to wynajdują coraz to nowsze sposoby na dokonywanie kradzieży. Podjęty został także temat bezpieczeństwa na drodze, a dokładniej chodzi o używanie zarówno przez pieszych, jak i rowerzystów - elementów odblaskowych, w szczególności poza terenem zabudowanym.

Oceń artykuł: 9 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • -11 (23)

  historia lubi się powtarzać?, w dniu 13-03-2018 21:20:12 napisał:

  Prawie jak za nieboszczki PZPR!!! Było i teraz jest tak: "Spotkanie rozpoczęła I sakretarz Komitetu Gminnego PZPR (hi, hi,hi!!!) ......., przedstawiając sprawozdanie z działalności za ubiegły rok. Na spotkaniu mieszkańcy rozmawiali o sprawach dotyczących sołectwa, a także gminy Sadki. Podczas zebrania, w kierunku władz padało wiele pytań dotyczących między innymi budżetu gminy, budowy drogi Anieliny-Bielawy-Nakło, braku numerków do lekarzy w przychodni, czy też braku wystarczającego doświetlenia wsi. Ponadto poruszono temat KPWiK w Szubinie i ewentualnego odłączenia się od nich, a także powstania posterunku policji w Sadkach". Ble, ble, ble... a artykułu jak za dawnych czasów - nie wynika z niego nic!!! Kisiel, budyń, papka!!! Po co takie rzeczy pisać???

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -12 (22)

  154, w dniu 13-03-2018 21:46:00 napisał:

  Historia bardzo lubi się powtarzać.

  odpowiedz

  • -3 (7)

  Rolnik, w dniu 14-03-2018 11:08:35 napisał:

  O Boże...jaka frekwencja.....a przecież w Łodzi jest dużo mieszkańców,

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Klasyka w nowym wydaniu w kolorze Orzech Koniakowym
Mikrodermabrazja
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
DATECS Maluch E.ko
sugerowana cena producenta: 1351,77PLN
Masaż gorącymi kamieniami
Konstrukcje stalowe
SALONY
Szafy przesuwne
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)