Dziś mamy 22 sierpnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

19 maja 2019

Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II. Uczniowie wśród laureatów konkursu

fot. Katarzyna Dobosz

fot. Katarzyna Dobosz

W marcu w SP 2 w Nakle odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o # Janie Pawle II.

Do konkursu przystąpiło 12 uczniów naszej szkoły z klas IV – VIII, którzy przez godzinę zmagali się z testem wiedzy. W olimpiadzie w tym dniu, udział wzięło 6246 uczniów z całek Polski w tym 312 z naszego województwa kujawsko – pomorskiego.

Czas oczekiwania na wyniki nareszcie się zakończył i znamy już wyniki. Dzieciom w przygotowaniach do olimpiady pomagali katecheci. Nasi uczniowie uplasowali się na miejscach od pierwszego do czterdziestego piątego. Wielką radością jest dla nas wiadomość, że aż 3 uczniów zostało laureatami i zdobyło miejsca od 1 do 10.

Maksymalną ilość punktów i Miejsce I +Grawerowany dyplom Laureata + nagrodę książkową zdobyła uczennica klasy V b – Aleksandra Sykora

Punktów 234 na 240 i miejsce IV + Dyplom Laureata + nagrodę książkową otrzymała uczennica klasy VI c – Dominika Rucińska
Na miejscu IX z 224 punktami + Dyplom Laureata znalazła się uczennica klasy V d – Magdalena Małycha.

Laureatów przygotowywała pani Katarzyna Dobosz. Uczennice miejsca I i IV otrzymają ocenę celującą z religii na koniec roku natomiast Laureatka IX miejsca o jeden stopień wyżej na świadectwie.

Pozostali uczniowie otrzymali Dyplomy Uznania. Wszystkim uczestnikom serdecznie GRATULUJEMY i zapraszamy już za rok.

materiał: Katarzyna Dobosz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)