Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

04 października 2018

Olimpiada Logistyczna. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę

fot.pow

fot.pow

4 października 2018 r. 19 uczniów II Technikum kształcącego w zawodzie technik# eksploatacji portów i terminali w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej wzięło udział w pierwszym etapie XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.

Olimpiada została na stałe umieszczona przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy zawodowej, których laureaci i finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Olimpiada skierowana jest głównie do uczniów szkół średnich i policealnych uczących się zawodów: technik spedytor i technik logistyk. Nie przeszkadzało to jednak w możliwości sprawdzenia swojej wiedzy przez młodzież z naszej szkoły. W technikum olimpiadę zorganizowano już po raz trzeci.

materiał: Michał Swoboda, Wioletta Ossowska

Autorzy nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)