Dziś mamy 20 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

06 marca 2019

Ogólnopolski Konkurs „ Praca Organiczna”. II miejsce w etapie wojewódzkim

fot. pow

fot. pow

Dnia 5 marca w Szkole Prywatnej dla Dorosłych w Bydgoszczy odbyły się eliminacje wojewódzkie# Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy i Umiejętności „ Praca Organiczna”.

Z I LO brało udział 5 dwuosobowych zespołów: Eliza Frankowska i Artur Faltyński, Magdalena Dutkiewicz i Kacper Kłonczyński, Julia Cieślakiewicz i Sebastian Iłejko, Zuzanna Maćkowska i Szymon Głąb, Wiktoria Sobieszczyk i Albert Urbański. Drużyna z Krzywoustego stanowiła najliczniejszą reprezentację wśród uczestników II etapu.

Celem konkursu jest popularyzowanie postaw prospołecznych i kreatywności młodzieży poprzez zwiększenie wiedzy o idei pracy organicznej w XXI wieku.

Nagrodą główną w konkursie jest roczne stypendium studenckie i tygodniowy wyjazd do Paryża. Zawody wojewódzkie polegały na rozwiązaniu testu wiedzy zawierającego zadania zamknięte. Najlepszy wynik po dogrywce osiągnął zespół - Zuzanna Maćkowska i Szymon Głąb z kl. III politechnicznej, zdobywając zaszczytne II miejsce. Pozostali uczestnicy wykazali się również wysokim poziomem wiedzy i umiejętności uzyskując bardzo dobrą punktację. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a wyróżnieni nagrody rzeczowe. Taki sukces  zmotywował uczniów do intensywniejszej pracy i udziału w kolejnej edycji konkursu za rok. Gratulujemy !

materiał: Violett Hejza

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Naczepa platforma
Budowa magazynów
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Makijaż ślubny
Pokój dzienny/ jadalnia
Drukarki kodów kreskowych
1352PLN 985PLN
Klasyka w nowym wydaniu w kolorze Orzech Koniakowym
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)