Dziś mamy 28 maja 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

16 maja 2020

Odszedł Kazimierz Krzemiński. Był członkiem zarządu Koła PZN

fot. PZN

fot. PZN

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Kazimierza Krzemińskiego.

Był osobą całkowicie niewidomą, ale niezwykle pozytywnie nastawioną do życia, wspierał nas i chętnie dzielił się swoją wiedzą. Udzielał się On aktywnie w życiu społecznym naszego Koła Powiatowego Polskiego Związku Niewidomych w Nakle. Od maja 2019 był Członkiem Zarządu Koła.

W imieniu Członków Naszego Koła i całego Zarządu Rodzinie oraz Najbliższym składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Materiał: Prezes Koła PZN w Nakle Alicja Wiechowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 38 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)