Dziś mamy 23 czerwca 2018, sobota, imieniny obchodzą:
14 grudnia 2017

Odkryj radość świąt

fot. bsnaklo.pl

fot. bsnaklo.pl

Święta to czas spędzany z rodziną, czas dzielenia się z innymi. Biorąc kredyt gotówkowy w okresie od 27 listopada do 29 grudnia 2017 roku, możesz nie tylko uzyskać dodatkowe środki na obdarowanie najbliższych wymarzonymi prezentami, ale również wygrać jedną z wielu atrakcyjnych nagród.

Wystarczy w okresie promocyjnym podpisać umowę o kredyt w kwocie co najmniej 1000 złotych. Każde pełne 1000 złotych kredytu to jedna szansa na zdobycie nagrody. Każda wielokrotność tej sumy zwiększa więc szansę na wygraną!


Do wygrania cenne nagrody:

 • 10 telewizorów Samsung UE55MU7002
 • 15 smartfonów SAMSUNG Galaxy S8
 • 20 konsoli Sony PlayStation 4 z grą FIFA18
 • czajniki, tostery, ekspresy do kawy Russell Hobbs Retro Ribbon Red

Podstawowe warunki kredytu:

 • bank udziela kredytu na okres od 6 m-cy do 2 lat,
 • minimalna kwota kredytu wynosi 1.000 zł, a maksymalna 15.000 zł,
 • kredyt gotówkowy oprocentowany jest według zmiennej stopy procentowej i na 16.11.2017 r., wynosi 7,20%,
 • spłata kredytu przebiega w okresach miesięcznych, w ratach stałych lub malejących.

Zalety kredytu:

 • każde 1.000 zł kredytu to szansa na zdobycie wymarzonych nagród,
 • atrakcyjne oprocentowanie: 7,20% w skali roku,
 • prowizja – tylko 2% od kwoty kredytu,
 • możliwość karencji w spłacie kapitału do 3 miesięcy,
 • na własne potrzeby konsumpcyjne bez dokumentowania,
 • szybka decyzja kredytowa.

Czas trwania promocji:

Sprzedaż promocyjnych kredytów uprawniających do wzięcia udziału w loterii trwa od 27.11.2017 r. do 29.12.2017 r.

Szczegółowe informacje dotyczące Loterii znajdują się w Regulaminie oraz w placówkach Banku Spółdzielczego w Nakle nad Notecią.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,85%. Całkowita kwota kredytu (bez  kredytowanych kosztów) wynosi 10.000,00 zł, splata w 24 miesięcznych ratach malejących, oprocentowanie kredytu zmienne: 7,20% w skali roku. Całkowity koszt kredytu wynosi 1.010,11 zł, w tym odsetki za cały okres kredytowania 783,11 zł, prowizja przygotowawcza w wysokości 2,00%, tj. 200,00 zł oraz koszt ubezpieczenia na życie - 27,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty wynosi: 11.010,11 zł. Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego. Powyższa kalkulacja została sporządzona na reprezentatywnym przykładzie na dzień 16.11.2017 r.


Artykuł sponsorowany: Materiał Partnera

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)