Dziś mamy 22 września 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

02 lipca 2019

Obóz Dębu Potulice. Młodzi zawodnicy wybrali się do Mielna

fot. Patrycja Wiśniewska

fot. Patrycja Wiśniewska

Kolejny obóz sportowy Szkółki Piłkarskiej Dębu Potulice odbył się tym razem w # Mielnie.

Zawodnicy Szkółki Piłkarskiej Dębu Potulice wraz z trenerami i opiekunami w dniach 23-29 czerwca przebywali w nadmorskim Mielnie na letnim obozie sportowo-profilaktycznym zrealizowanym w ramach projektu dla stowarzyszeń.

Po wyczerpującym intensywnym sezonie ligowym przyszedł czas na odpoczynek i rozrywkę. W Mielnie młodzi piłkarze z Potulic oprócz odpoczynku na plaży i zwiedzania Mielna oraz Unieścia mieli zaplanowane treningi na stadionie przy Centralnym Ośrodku LZS. Rozegrali także w dwóch kategoriach wiekowych turniej pod nazwą MINI MUNDIAL 2019, który wszystkim uczestnikom przyniósł wiele radości.

Po raz pierwszy wspólnie z Dębem Potulice na obóz udała się drużyna Skry Paterek (rocznik 2005) wraz z trenerem i opiekunami. Wyjazd odbył się dzięki wsparciu Urzędu Miasta i Gminy Nakło nad Notecią oraz wielu sponsorów, a także dzięki ogromnej pomocy rodziców. 

materiał: Patrycja Wiśniewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 7 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)