Dziś mamy 18 sierpnia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

04 czerwca 2019

Obchody Dnia Dziecka w „Wesołej Piątce”. Pogoda dopisała przedszkolakom

fot. pow.

fot. pow.

29 maja w Nakielskim Ośrodku Kultury dzieci obejrzały spektakl pt. „Bulle”, który przeniósł # wszystkich do magicznego świata.

Gwiazdy programu „Mam Talent” przedstawiły w nim historię dziewczynki, która poszukuje swojego talentu. Na jej drodze pojawiła się akrobatka, uzdolniony wokalista, a także mistrz baniek mydlanych! Nasi wychowankowie gromkimi brawami nagradzali ich popisy. Spektakl bawił, zachwycał i wzruszał!

W poniedziałek 3 czerwca czekały następne atrakcje. Wśród nich m.in.: zamki i zjeżdżalnie dmuchane, a na osłodzenie tych wspaniałych chwil wata cukrowa i popcorn! Każde dziecko otrzymało też drobny prezent – grę zręcznościową.

Uśmiechy naszych Milusińskich były jeszcze bardziej słoneczne, niż pogoda tego dnia! I tego życzymy im i sobie codziennie, bo jak powiedział Janusz Korczak "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

materiał: Przedszkole Wesołą Piątka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 6 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)