Dziś mamy 10 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

04 czerwca 2019

Obchody Dnia Dziecka w „Wesołej Piątce”. Pogoda dopisała przedszkolakom

fot. pow.

fot. pow.

29 maja w Nakielskim Ośrodku Kultury dzieci obejrzały spektakl pt. „Bulle”, który przeniósł # wszystkich do magicznego świata.

Gwiazdy programu „Mam Talent” przedstawiły w nim historię dziewczynki, która poszukuje swojego talentu. Na jej drodze pojawiła się akrobatka, uzdolniony wokalista, a także mistrz baniek mydlanych! Nasi wychowankowie gromkimi brawami nagradzali ich popisy. Spektakl bawił, zachwycał i wzruszał!

W poniedziałek 3 czerwca czekały następne atrakcje. Wśród nich m.in.: zamki i zjeżdżalnie dmuchane, a na osłodzenie tych wspaniałych chwil wata cukrowa i popcorn! Każde dziecko otrzymało też drobny prezent – grę zręcznościową.

Uśmiechy naszych Milusińskich były jeszcze bardziej słoneczne, niż pogoda tego dnia! I tego życzymy im i sobie codziennie, bo jak powiedział Janusz Korczak "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

materiał: Przedszkole Wesołą Piątka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 8 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)