Dziś mamy 16 czerwca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

04 czerwca 2019

Obchody Dnia Dziecka w „Wesołej Piątce”. Pogoda dopisała przedszkolakom

fot. pow.

fot. pow.

29 maja w Nakielskim Ośrodku Kultury dzieci obejrzały spektakl pt. „Bulle”, który przeniósł # wszystkich do magicznego świata.

Gwiazdy programu „Mam Talent” przedstawiły w nim historię dziewczynki, która poszukuje swojego talentu. Na jej drodze pojawiła się akrobatka, uzdolniony wokalista, a także mistrz baniek mydlanych! Nasi wychowankowie gromkimi brawami nagradzali ich popisy. Spektakl bawił, zachwycał i wzruszał!

W poniedziałek 3 czerwca czekały następne atrakcje. Wśród nich m.in.: zamki i zjeżdżalnie dmuchane, a na osłodzenie tych wspaniałych chwil wata cukrowa i popcorn! Każde dziecko otrzymało też drobny prezent – grę zręcznościową.

Uśmiechy naszych Milusińskich były jeszcze bardziej słoneczne, niż pogoda tego dnia! I tego życzymy im i sobie codziennie, bo jak powiedział Janusz Korczak "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

materiał: Przedszkole Wesołą Piątka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)