Dziś mamy 17 października 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

26 września 2019

Nutka Milutka w przedszkolu. Dzieci były zachwycone

Już po raz kolejny do Przedszkola Niepublicznego ,,Donald” zawitała Nutka Milutka.# Wraz ze swoją muzyczną grupą wokalną powitała przedszkolaków piosenką ,,Idą, idą nutki idą”.

Podczas występu zaprezentowano naszym małym milusińskim trzy rodzaje głosów: alt, sopran Już po raz kolejny do Przedszkola Niepublicznego ,,Donald” zawitała Nutka Milutka. Wraz ze swoją muzyczną grupą wokalną powitała przedszkolaków piosenką ,,Idą, idą nutki idą”. i bas. Dzieci znając już słowa piosenki ,,Do opery” przyłączyły się do śpiewania jej razem z gośćmi.

Podczas występu przedstawiono przedszkolakom historię pewnego niesfornego kotka, który potrafił grać na różnych instrumentach muzycznych. Do przedstawienia zaaranżowano także nasze przedszkolaki, które odgrywały role myszy tańcząc w takt muzyki.

Pokazano także czym różnią się dwa słowa: kod pocztowy i kot. Za sprawą scenki na poczcie zaprezentowano kody pocztowe różnych polskich miast. Cały występ zaprezentowany w humorystyczny sposób był powodem do śmiechu a także dostarczył wielu pozytywnych emocji.

Materiał: Justyna Szatlach

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)