Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

04 czerwca 2019

Nowe umundurowanie dla strażaków. Odbyło się oficjalne przekazanie

fot. pow.

fot. pow.

Nowe umundurowania Nomex wraz z rękawicami trafiły do 7 jednostek straży pożarnej z # Gminy Kcynia.

Umundurowanie zostało zakupione za kwotę ponad 20.000 tys. zł z funduszu ochrony przeciwpożarowej. Przekazano je do jednostek z: Kcyni, Górek Zagajnych, Dziewierzewie, Sipior, Kowalewka, Dobieszewka i Żarczyna.

Jak podkreślił Burmistrz Kcyni Marek Szaruga ma służyć strażakom i pozwolić im bezpiecznie pełnić służbę. Komendant Gminny OSP Michał Olender zapowiedział, że w miarę posiadanych środków umundurowanie będzie uzupełniane.

materiał:  Anna Duda-Nowicka UM w Kcyni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)