Dziś mamy 18 grudnia 2017, poniedziałek, imieniny obchodzą:
02 grudnia 2017

Nowe chodniki i plac przy świetlicy. W trzech sołectwach zakończono inwestycje

fot. Anna Duda-Nowicka

fot. Anna Duda-Nowicka

30 listopada odbył się odbiór techniczny chodnika w Dziewierzewie # (ul. Rusiecka).

W ramach tego zadania gminnego wykonano 140 metrów kwadratowych chodnika z kostki polbrukowej. Prace budowlane wykonywali na zlecenie gminy Kcynia pracownicy ZGKiM Sp. z.o.o. w Kcyni, a finansowane ono było w całości ze środków funduszu sołeckiego sołectwa Dziewierzewo.

W ostatnim czasie wykonano również chodnik w Gromadnie. Tam z kolei powstało ok. 40 metrów kwadratowych chodnika. Prace wykonywali również pracownicy ZGKiM, a zadanie sfinansowano ze środków funduszu sołeckiego sołectwa Gromadno.

W Studzienkach zaś pracownicy ZGKiM ułożyli z kostki polbrukowej plac przy świetlicy wiejskiej. Zadanie również finansowane było ze środków funduszu sołeckiego.

materiał: Anna Duda-Nowicka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)