Dziś mamy 20 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

13 marca 2019

Nowak i Wołowski znowu najlepsi. Dobry wynik zwycięskiej pary

fot. KP

fot. KP

Nakielska para brydżowa Tomasz Nowak i Piotr Wołowski (Czarni Eurobac) z dużą # przewagą zwyciężyła w nakielskim turnieju brydżowym. Turniej ten był marcową eliminacją Korespondencyjnych Mistrzostw Polski.

W każdy drugi poniedziałek miesiąca brydżyści w całym kraju rozgrywają turniej, ułożonymi przez sędziego kartami. Dzięki temu można porównać wyniki uzyskane przez poszczególnych brydżystów z Polski oraz gości z zagranicy. Spośród 12 turniejów Korespondencyjnych Mistrzostw Polski, klasyfikowanych jest 8 najlepszych rezultatów. W eliminacjach tych uczestniczy również nakielska sekcja brydża sportowego.

W poniedziałek, 11 marca rozegrano w Nakle, turniej brydża sportowego w ramach KMP. Wyniki zaliczane były również do klasyfikacji generalnej Grand Prix Powiatu Nakielskiego roku 2019. Wystąpiło 10 par z: Nakła, Kcyni, Mroczy, Rościmina i Sicienka.

Grano na zapis maksymalny. Turniej sędziował Ludwik Pazderski.

Zwyciężyła, podobnie jak w poprzednich dwóch eliminacjach styczniowej i lutowej, para Czarni Eurobac Nakło Tomasz Nowak i Piotr Wołowski. Na drugim miejscu uplasowała się para z powiatu nakielskiego, ale reprezentująca Grom Więcbork: Marian Zarembski i Mariusz Wróblewicz. Trzecia lokata przypadła drugiej parze Czarnych - Ziemowit Brzykcy i Krzysztof Popczyński.

Wynik uzyskany przez zwycięzców jest dobry i mają oni realne szansę na zdobycie kolejnych punktów klasyfikacyjnych z rozliczenia krajowego (startuje blisko 800 par).

Wyniki:
1. Tomasz Nowak/Piotr Wołowski - 64.02%
2. Marian Zarembski/Mariusz Wróblewicz - 59.47%
3. Ziemowit Brzykcy/Krzysztof Popczyński - 56.44%
4. Bogdan Najmrodzki/Jan Rdesiński - 53.03%
5. Aleksandra Granowska Włodzimierz Heymann - 52.65%
6. Krzysztof Dembek/Włodzimierz Suchodolski - 51.52%
7. Stefan Kamiński/Zdzisław Świtalski - 45.83%
8. Jan Kudła/Jan Nowakowski - 45.45%
9. Jerzy Brzeziński/Bartłomiej Pałubicki - 40.91%
10. Tadeusz Nitka/Marceli Pluciński - 30.68%.

 

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Botox i kwas hialuronowy
Zabiegi odmładzające
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Meble kuchenne - na zamówienie
Elzab Zeta
sugerowana cena producenta: 2816,70PLN
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
Pieczątki Colop
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)