Dziś mamy 18 września 2020, piątek, imieniny obchodzą:

23 stycznia 2020

Niespodzianka dla Babci i Dziadków. To nie było zwykłe spotkanie

fot. Bernadeta Zygmunt

fot. Bernadeta Zygmunt

Dzieci z przedszkola "Dobre Ludki" w Sadkach zaprosiły do stołu swoje # Babcie i Dziadków z okazji ich święta.

Nie było to takie zwykle zaproszenie. Orszak Aniołów z ukłonem w przepięknych strojach przywędrował prosto z nieba, aby podziękować za serce i miłość, za śledziki wigilijne, za wszystko swojej Babci.

Tańczące chóry anielskie, wywołały burze oklasków, uśmiech i radość wśród nas. Na koniec cały zespół wraz z Panią Anią odśpiewał sto lat "dla kogo" dla Babci i Dziadka. Nasi milusińscy przygotowali również dla nas piękne serca i skarbonki z pieniążkiem na szczęście.

Dziękujemy Pani Ani za perfekcyjnie przygotowany występ, za życzenia zdrowia. Dziękujemy wszystkim, którzy zorganizowali dla nas tak miłe spotkanie.

materiał: Bernadeta Zygmunt

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 7 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jakie są najpopularniejsze imiona? Najnowsze zestawienie

Mamy zmianę na pozycji lidera, a dokładnie# liderki, wśród najpopularniejszych imion nadawanych dziewczynkom! W męskiej kategorii zmian brak. Sprawdźcie, jakie imiona – w pierwszym półroczu tego roku – rodzice nadawali swoim dzieciom najczęściej.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Sycąca, aromatyczna i smaczna. Przepis na krem z dyni z czerwoną soczewicą

Rozgrzewająca zupa krem z dyni to jesienny klasyk na naszych stołach.# Sycąca, aromatyczna i niezwykle smaczna.

(czytaj więcej)