Dziś mamy 5 czerwca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

17 maja 2019

Nie będzie odpłatnej rehabilitacji w Medicusie. Mieszkańcy nie kryją zawodu

fot. archiwum

fot. archiwum

Mieszkańcy gminy pytają o możliwość wprowadzenia odpłatnej rehabilitacji w # Medicusie w Sadkach. Dla wielu z nich byłoby to duże ułatwienie, ponieważ nie musieliby dojeżdżać na zabiegi np. do Nakła.

Podczas marcowej sesji Rady Gminy, na której obecni byli przedstawiciele Medicusa, pytano czy byłaby możliwość świadczenia płatnej rehabilitacji w tej placówce. Takie rozwiązanie ułatwiłoby korzystanie z serii zabiegów takich jak masaże czy tzw. „wirówki”.

Jednak przez zmiany w zasadach prowadzenia rehabilitacji takie zabiegi w Sadkach nie będą możliwe. Osoby chętne takim rozwiązaniem nie kryją zawodu. Dla wielu z nich jest to nieopłacalne, ponieważ osoba, która codziennie dojeżdża na zabiegi musi poświęcić na to czas oraz dodatkowo musi tracić pieniądze na dojazd do danej placówki.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (7)

    wspomnienie, w dniu 14-05-2019 17:47:13 napisał:

    Dzisiejszej nocy życzę włodziarzowi dobrych snów. Ile dobrego dałeś tyle wróci. polecam dobry ręcznik

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kwasy...
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Mikrodermabrazja
Pieczątki Colop
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Drukarki kodów kreskowych
899PLN 499PLN
Posnet Mobile HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)