Dziś mamy 26 maja 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

17 maja 2019

Nie będzie odpłatnej rehabilitacji w Medicusie. Mieszkańcy nie kryją zawodu

fot. archiwum

fot. archiwum

Mieszkańcy gminy pytają o możliwość wprowadzenia odpłatnej rehabilitacji w # Medicusie w Sadkach. Dla wielu z nich byłoby to duże ułatwienie, ponieważ nie musieliby dojeżdżać na zabiegi np. do Nakła.

Podczas marcowej sesji Rady Gminy, na której obecni byli przedstawiciele Medicusa, pytano czy byłaby możliwość świadczenia płatnej rehabilitacji w tej placówce. Takie rozwiązanie ułatwiłoby korzystanie z serii zabiegów takich jak masaże czy tzw. „wirówki”.

Jednak przez zmiany w zasadach prowadzenia rehabilitacji takie zabiegi w Sadkach nie będą możliwe. Osoby chętne takim rozwiązaniem nie kryją zawodu. Dla wielu z nich jest to nieopłacalne, ponieważ osoba, która codziennie dojeżdża na zabiegi musi poświęcić na to czas oraz dodatkowo musi tracić pieniądze na dojazd do danej placówki.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (7)

    wspomnienie, w dniu 14-05-2019 17:47:13 napisał:

    Dzisiejszej nocy życzę włodziarzowi dobrych snów. Ile dobrego dałeś tyle wróci. polecam dobry ręcznik

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
Naczepa platforma
Drukarki kodów kreskowych
1352PLN 985PLN
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
MEBLE PIOTR PASIEKA
Meble łazienkowe
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)