Dziś mamy 19 lutego 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

14 września 2018

Nakielska Liga Siatkówki już niedługo. Trwają zapisy

fot. archiwum

fot. archiwum

Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle nad Notecią serdecznie zaprasza do udziału w # VIII edycji Nakielskiej Ligi Siatkówki.

Zapisy do sezonu 2018/2019 przyjmowane będą do 14 października 2018 r. Wpisowe do ligi wynosi 200 PLN na cały sezon.

Rozgrywki odbędą się w sali gimnastycznej w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle. Pierwsza kolejka zostanie rozegrana w niedzielę 28 października 2018 roku.

Więcej informacji można uzyskać u koordynatora rozgrywek:

Tomasz Marach
mailowo: marach.tomasz@gmail.com
telefonicznie: 607-952-400

materiał: Tomasz Marach

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)