Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

29 listopada 2018

Nakielscy policjanci na Targach Edukacji i Pracy. Zainteresowanych nie brakowało

fot.pow

fot.pow

Jak wygląda procedura przyjęcia do służby w Policji#, jakie dokumenty należy złożyć i jakie predyspozycje posiadać, by wstąpić w policyjne szeregi omówili podczas Targów Edukacji i Pracy nakielscy mundurowi. Zainteresowanych nie brakowało. Zapraszamy więc w nasze szeregi.

Wczoraj (28.11.18) w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle odbyły się Targi Edukacji i Pracy. Organizatorem przedsięwzięcia było Młodzieżowe Centrum Kariery.

Do udziału w targach zaproszeni zostali także nakielscy mundurowi. Policjanci przygotowali dla kandydatów ulotki informacyjne oraz materiały promocyjne. Młodzi ludzie wykazywali spore zainteresowanie policyjną ofertą.    

Uczestnicy targów mogli dowiedzieć się od funkcjonariuszy między innymi, jakie warunki musi spełniać kandydat do służby, jakie dokumenty należy złożyć, jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji oraz jakie predyspozycje osobowościowe winien posiadać policjant.

materiał: mł. asp. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)