Dziś mamy 20 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

12 marca 2019

Największe przeboje Majki Jeżowskiej. Dzieci chętnie brały udział w zabawie

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

W czwartek, 7 marca 2019 r. dzieci z nakielskiego Przedszkola # nr 1 "Tęczowe Wzgórze" wysłuchały największych przebojów Majki Jeżowskiej, piosenkarki komponującej i śpiewającej dla dzieci.

Jeżowska porwała dzieci do wspólnej zabawy. Te nie tylko śpiewały, ale też tańczyły. Za to były nagradzane przez piosenkarkę upominkami. Był czas na autografy i wspólne zdjęcia z piosenkarką. Oby więcej takich koncertów.

materiał: Marta Podemska, Przedszkole nr 1 „Tęczowe Wzgórze” w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)