Dziś mamy 18 lutego 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

05 stycznia 2020

Najpiękniejsze ozdoby wybrane. Rozstrzygnięto szkolny konkurs

fot. Iwona Sobczak

fot. Iwona Sobczak

Konkurs plastyczny w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego # Prymasa Tysiąclecia w Nakle nad Notecią „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”.

W Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Nakle nad Notecią odbył się konkurs przeznaczony dla klas I – III na „Najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową”. Do konkursu zgłoszono siedem ozdób, były wśród nich bombki świąteczne, stroiki świąteczne oraz ozdoby do wystroju wnętrz wykonane różnymi technikami.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 19 grudnia 2019 r. a wręczenie nagród 20 grudnia 2019 r. Ponieważ wszystkie prace wykonane były z dużym zaangażowaniem i starannością komisja postanowiła nagrodzić wszystkich wykonawców najwyższym podium. A zatem każdy uczestnik zajął I miejsce.

Nagrody w konkursie przyznano:
Julia Franków – klasa I a
Karolinie Nowickiej – klasa II a
Marice Kropskiej – klasa III a
Kacprowi Miłosiernemu – klasa III a
Filipowi Leks – klasa III a

Wszystkim gratulujemy pomysłów i dużego zaangażowania i oczywiście zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Konkurs zorganizowały i przeprowadziły Panie: Małgorzata Jankowska, Iwona Sobczak, Ewelina Szarwark i Dominika Świtalska

materiał: Iwona Sobczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Masz sprawdzony przepis na pyszną pizzę? Podziel się nim z nami!

W ciągu całego roku pojawia się wiele świąt i okazji, podczas których na stołach lądują #różnorodne przysmaki. Każde przyjęcie, mniejsze i większe, wymaga odpowiedniej oprawy kulinarnej. 9 lutego to jednak data szczególna, zwłaszcza dla wszystkich pasjonatów włoskich kulinariów - Międzynarodowy Dzień Pizzy.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)