Dziś mamy 18 stycznia 2020, sobota, imieniny obchodzą:

05 stycznia 2020

Najpiękniejsze ozdoby wybrane. Rozstrzygnięto szkolny konkurs

fot. Iwona Sobczak

fot. Iwona Sobczak

Konkurs plastyczny w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego # Prymasa Tysiąclecia w Nakle nad Notecią „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”.

W Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Nakle nad Notecią odbył się konkurs przeznaczony dla klas I – III na „Najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową”. Do konkursu zgłoszono siedem ozdób, były wśród nich bombki świąteczne, stroiki świąteczne oraz ozdoby do wystroju wnętrz wykonane różnymi technikami.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 19 grudnia 2019 r. a wręczenie nagród 20 grudnia 2019 r. Ponieważ wszystkie prace wykonane były z dużym zaangażowaniem i starannością komisja postanowiła nagrodzić wszystkich wykonawców najwyższym podium. A zatem każdy uczestnik zajął I miejsce.

Nagrody w konkursie przyznano:
Julia Franków – klasa I a
Karolinie Nowickiej – klasa II a
Marice Kropskiej – klasa III a
Kacprowi Miłosiernemu – klasa III a
Filipowi Leks – klasa III a

Wszystkim gratulujemy pomysłów i dużego zaangażowania i oczywiście zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Konkurs zorganizowały i przeprowadziły Panie: Małgorzata Jankowska, Iwona Sobczak, Ewelina Szarwark i Dominika Świtalska

materiał: Iwona Sobczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Jak utrzymać porządek w nowym roku? Poznaj 5 trików na odświeżenie domu

Nie przepadasz za sprzątaniem, ale lubisz, kiedy w domu wszystko jest w # porządku? Chociaż nie istnieje żaden magiczny sposób na to, aby porządek robił się sam, to okazuje się, że wcale nie musisz spędzać na walce z bałaganem długich godzin.

(czytaj więcej)