Dziś mamy 29 września 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

05 stycznia 2020

Najpiękniejsze ozdoby wybrane. Rozstrzygnięto szkolny konkurs

fot. Iwona Sobczak

fot. Iwona Sobczak

Konkurs plastyczny w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego # Prymasa Tysiąclecia w Nakle nad Notecią „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”.

W Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Nakle nad Notecią odbył się konkurs przeznaczony dla klas I – III na „Najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową”. Do konkursu zgłoszono siedem ozdób, były wśród nich bombki świąteczne, stroiki świąteczne oraz ozdoby do wystroju wnętrz wykonane różnymi technikami.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 19 grudnia 2019 r. a wręczenie nagród 20 grudnia 2019 r. Ponieważ wszystkie prace wykonane były z dużym zaangażowaniem i starannością komisja postanowiła nagrodzić wszystkich wykonawców najwyższym podium. A zatem każdy uczestnik zajął I miejsce.

Nagrody w konkursie przyznano:
Julia Franków – klasa I a
Karolinie Nowickiej – klasa II a
Marice Kropskiej – klasa III a
Kacprowi Miłosiernemu – klasa III a
Filipowi Leks – klasa III a

Wszystkim gratulujemy pomysłów i dużego zaangażowania i oczywiście zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Konkurs zorganizowały i przeprowadziły Panie: Małgorzata Jankowska, Iwona Sobczak, Ewelina Szarwark i Dominika Świtalska

materiał: Iwona Sobczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 6 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Sezon na grzyby w pełni. Poznajcie przepisy z tymi smakołykami

Początek jesieni nie musi oznaczać pożegnania z lokalnymi specjałami i sezonowymi #przysmakami. To pora idealna dla wszystkich miłośników grzybów. Zamiast zerkać w stronę warzywnych grządek, warto skupić się na darach prosto z lasu. Kurki, borowiki, podgrzybki, kanie, rydze, maślaki… Kulinarna wyobraźnia zaczyna pracować na najwyższych obrotach! Zastanawiacie się, jak wykorzystać te aromatyczne i pełne smaku skarby? Skorzystajcie z porad szefa kuchni Knorr i pozwólcie sobie na niezrównaną grzybową ucztę.

(czytaj więcej)