Dziś mamy 17 września 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2019

Nagrody burmistrza wręczone. Laureatami zostało 8 uczniów

fot. Gmina Nakło nad Notecią

fot. Gmina Nakło nad Notecią

W dniu 18 czerwca w nakielskim ratuszu zostały wręczone uczniom nagrody # burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią za sukcesy w konkursach przedmiotowych.

Nagrody finansowe (po 1000 lub 1500 zł), dyplomy oraz książki otrzymało 8 uczniów uczęszczających do szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Nakło nad Notecią. Listy gratulacyjne i nagrody finansowe otrzymało także 7 nauczycieli, którzy stoją za sukcesami nagrodzonych uczniów.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Nakle nad Notecią – fizyka – nauczyciel Magdalena Bzdawka
- KUŚNIERKIEWICZ WIKTOR – laureat konkursu przedmiotowego z fizyki

Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 3 w Nakle nad Notecią – język niemiecki – nauczyciel Agnieszka Jakś-Jankowska
- GAMALSKA ZUZANNA – laureat konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego

Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 3 w Nakle nad Notecią – historia – nauczyciel Ewa Zwolińska-Gondek, oraz geografia – nauczyciel Alina Jędryczka
- OLSZEWSKI HUBERT – Laureat konkursu przedmiotowego z historii oraz konkursu przedmiotowego z geografii

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Paterku – historia – przygotowanie własne
- KAMIŃSKI PAWEŁ – laureat Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego Wiedzy o Wielkich Polakach Bohater Polski Niepodległej Marian Rejewski – życie, dzieło i pamięć na tle historii Polski XX i XXI wieku

Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 4 w Nakle nad Notecią – język niemiecki – nauczyciel Michał Wiśniewski
- SUDOŁ JULIA – laureat konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego

Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 4 w Nakle nad Notecią – matematyka – nauczyciel Tomasz Bzdawka
- NALEPA ADRIAN – laureat przedmiotowego konkursu z matematyki
- KAMIŃSKA KATARZYNA -  laureat przedmiotowego konkursu z matematyki
- KOŚCIELSKI MICHAŁ - laureat przedmiotowego konkursu z matematyki

Nagrody wręczyli: Piotr Kalamon – zastępca burmistrza oraz Anna Biniakowska – dyrektor Zespołu Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle nad Notecią.

materiał: Tomasz Rogacki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Przewijanie noworodka. Główne zasady

Dla początkujących rodziców pierwsze przewijanie nowonarodzonego dziecka często wiąże się ze stresem, poczuciem niepewności i strachu przed ryzykiem uszkodzenia# delikatnego ciałka noworodka. Wbrew pozorom czynność ta jest bardzo prosta, należy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności i stosowaniu kilku zasad. Instruktarz przewijania dziecka opisuje położna Renata Lustyk – laureatka konkursu „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)