Dziś mamy 20 kwietnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

06 listopada 2018

Na „marinie” powstała plaża przy boisku oraz siłownia zewnętrzna

fot.pow

fot.pow

Przystań Powiat Nakielski zapewnia nowe możliwości spędzania czasu.# Na terenie mariny powstała właśnie plaża przy boisku do siatkówki plażowej, a także zostały ustawione urządzenia do zielonej siłowni.

5 listopada 2018 r. odbioru zadania dokonali Starosta Nakielski Tomasz Miłowski, Wicestarosta Nakielski Andrzej Kinderman, kierownik Referatu Turystyki i Sportu Dawid Konwiński oraz główny specjalista ds. inwestycji i remontów Wydziału Architektury i Budownictwa Łukasz Starzyński. Działanie jest realizowane w ramach projektu „Utworzenie siłowni zewnętrznej, placu zabaw, plaży z boiskiem do piłki plażowej oraz doposażenie Przystani Powiat Nakielski” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach programu operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020.

W ubiegłym tygodniu, 30 października w Starostwie Powiatowym w Nakle nad Notecią miało miejsce otwarcie ofert w ramach kolejnej części zadania. Na marinie ma zostać postawiony plac zabaw typu galeon, a wraz z nim zainstalowane zamgławiacze. W postępowaniu nie został jednak wyłoniony wykonawca, ponieważ wpłynęła tylko jedna oferta przekraczająca kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia.

Planowany plac zabaw na pewno będzie ogromną atrakcją dla najmłodszych. W skład zestawu zabawowego wejdzie m.in. kilkanaście wież, zjeżdżalnie, pomosty linowe, przejścia rurowe, zjazd strażacki, drabinki, pirackie wejścia linowe, balkonik, koło sterowe i bulaje. Tematycznie będzie więc nawiązywał do wodnego klimatu.

Materiał: Patrycja Zmarzły

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)