Dziś mamy 27 stycznia 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

12 września 2019

Muzyczny Piknik Rodzinny. Zagra Kayah i Izabela Trojanowska

fot. pow.

fot. pow.

Zapraszamy na kolejny punkt obchodów 720-lecia nadania praw miejskich Nakłu nad Notecią przez Władysława Łokietka, którym będzie Muzyczny Piknik Rodzinny!

Już 22 września na terenie wystawowym KPODR Minikowo czeka na Was wiele atrakcji, konkursów i niespodzianek. Na scenie zaprezentują się gwiazdy polskiej muzyki i komedii. Zaśpiewają dla Was: Kayah, Izabela Trojanowska - Fanpage, Michał Kaczmarek Fan Page, a towarzyszyć im będzie Poznańska Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Łukasza Łodygowskiego. O dobry humor zadba Cezary Pazura - profil oficjalny. Nie zabraknie także lokalnych wykonawców. Wśród nich będą Małgorzata Malikowska i Wiktoria Vollmuller.

Koncertowi towarzyszyć będą:
- coroczna Wystawa Jesień w Ogrodzie
- XII Krajowa Wystawa Szpiców i Psów Ras Pierwotnych
- pierwszy Piknik Lotniczy
- pokaz sprzętu służb mundurowych
- stoiska instytucji
- stoiska Kół Gospodyń Wiejskich
- rękodzieło
- gastronomia
- plac zabaw dla najmłodszych.

W trakcie Pikniku Lotniczego będzie można skorzystać z płatnych lotów widokowych.
Zachęcamy, by tego dnia skorzystać z bezpłatnego transportu autobusowego. Bezpłatne autobusy będą na przedniej szybie miały oficjalne logo 720-lecia Nakła nad Notecią i będą się zatrzymywały również w Trzeciewnicy i Ślesinie - mieszkańcy tych miejscowości również mogą skorzystać z przejazdów. Rozkład jazdy zostanie opublikowany w osobnym poście w wydarzeniu.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania 720. rocznicy nadania praw miejskich Nakłu nad Notecią.

Honorowy patronat nad wydarzeniem organizowanym przez Nakielski Ośrodek Kultury i Gminę Nakło nad Notecią objął Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz.
UWAGA: Podczas koncertu obowiązuje regulamin imprezy masowej.

materiał: Michał Dubkowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)