Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

14 marca 2019

Mundurowi z Kcyni promowali program „Dzielnicowy bliżej nas”

fot. pow

fot. pow

Pełniący od niedawna służbę na stanowiskach kcyńskich dzielnicowych: sierż. szt. Milena Prajs i # sierż. szt. Marcin Pacała spotkali się z przedstawicielami placówek oświatowych w swoich rejonach służbowych. Wizyta miała na celu zapoznanie się oraz promowanie programu „Dzielnicowy bliżej nas”.

W ramach promocji programu MSWiA „Dzielnicowy bliżej nas”, kcyńscy dzielnicowi: sierż. szt. Milena Prajs oraz sierż. szt. Marcin Pacała odwiedzili placówki oświatowe w swoich rejonach służbowych. W części spotkań uczestniczył także nowy szef kcyńskich mundurowych asp. szt. Artur Woźniak.

Celem wizyty mundurowych w szkołach i przedszkolach było zapoznanie się, omówienie zasad współpracy oraz sposobów rozwiązywania bieżących problemów. Spotkania te były ważne, gdyż dzielnicowi od niedawna pełnią służbę na swoich stanowiskach, a współpraca z placówkami oświatowymi stanowi bardzo ważny element ich pracy.

Podczas rozmów z dyrektorami placówek oraz ich przedstawicielami policjanci wymienili się spostrzeżeniami oraz zaoferowali gotowość do współpracy. Wszystko to z myślą o bezpieczeństwie dzieci.       

podkom. Justyna Andrzejewska

Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)