Dziś mamy 18 lipca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2019

Mundurowi na festynach. Chętnych do rozmów nie brakowało

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

W dniu 23.06.19 roku kcyńscy policjanci wzięli udział w festynach # organizowanych w sołectwach na terenie gminy. Mundurowi rozmawiali z mieszkańcami na temat bezpieczeństwa i prezentowali sprzęt będący na wyposażeniu Policji.

Organizatorzy festynów, które odbyły się wczoraj (23.06.19) w sołectwach na terenie gminy Kcynia, zaprosili do udziału w przedsięwzięciach mundurowych z kcyńskiego komisariatu.  

Udział policjantów był największa atrakcją dla najmłodszych, którzy mieli okazję posiedzieć za kierownicą oznakowanego radiowozu, obejrzeć sprzęt, który podczas codziennych służb wykorzystują policjanci oraz porozmawiać na temat bezpieczeństwa podczas trwających wakacji.

Chętnych do rozmów z mundurowymi nie brakowało.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)