Dziś mamy 16 października 2019, środa, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2019

Mundurowi na festynach. Chętnych do rozmów nie brakowało

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

W dniu 23.06.19 roku kcyńscy policjanci wzięli udział w festynach # organizowanych w sołectwach na terenie gminy. Mundurowi rozmawiali z mieszkańcami na temat bezpieczeństwa i prezentowali sprzęt będący na wyposażeniu Policji.

Organizatorzy festynów, które odbyły się wczoraj (23.06.19) w sołectwach na terenie gminy Kcynia, zaprosili do udziału w przedsięwzięciach mundurowych z kcyńskiego komisariatu.  

Udział policjantów był największa atrakcją dla najmłodszych, którzy mieli okazję posiedzieć za kierownicą oznakowanego radiowozu, obejrzeć sprzęt, który podczas codziennych służb wykorzystują policjanci oraz porozmawiać na temat bezpieczeństwa podczas trwających wakacji.

Chętnych do rozmów z mundurowymi nie brakowało.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)