Dziś mamy 20 marca 2019, środa, imieniny obchodzą:

05 sierpnia 2018

Msza św. w intencji policji. Funkcjonariusze złożyli wiązankę pod pomnikiem katyńskim

fot. MM

fot. MM

5 sierpnia w parafii pw. św. Wawrzyńca w Nakle odprawiono uroczystą mszę świętą w # intencji policjantów i ich rodzin.

W nabożeństwie odprawionym przez proboszcza parafii ks. Michała Adamczyka wzięli udział zarówno emerytowani policjanci, jak i ci czynnie pełniący służbę.

Ks. Michał Adamczyk podczas kazania podkreślał, jak ważną funkcję w społeczeństwie pełni policja, przybliżając jednocześnie zgromadzonym w świątyni wiernym historię jej powstania. Tradycyjnie nie zapomniano o tragicznie zmarłych podczas pełnienia służby policjantach, za których także modlono się tego dnia. Po zakończeniu mszy świętej, policjanci na czele z komendantem powiatowym Krzysztofem Stefaniakiem złożyli wiązankę kwiatów pod pomnikiem katyńskim usytuowanym przed kościołem.

Oceń artykuł: 4 17

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • -1 (9)

  Nakielanin, w dniu 05-08-2018 19:56:13 napisał:

  Zero komentarzy? Niemożliwe! Nakielskie komuchy jeszcze nie komentują?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 5 (7)

  Egzekutywa, w dniu 05-08-2018 22:16:45 napisał:

  Kto zamówił tę mszę i za nią zapłacił-?

  odpowiedz

  • 1 (3)

  naklo, w dniu 06-08-2018 08:20:40 napisał:

  do koscioła

  odpowiedz

  • 3 (7)

  wiara wierze nierówna, w dniu 06-08-2018 10:35:16 napisał:

  90% kandydatów na funkcjonariuszy w momencie wypełniania kwestionariusza osobowego w rubryce "wyznanie" zakreśla "ateista" Jak widać przez okres 5 lat służby kandydackiej następuje istna przemiana "duchowa" do tego stopnia,że "chwalą pana naszego" wyznają "wiarę".....hm.Dla mnie niepojęte.

  odpowiedz

  • 2 (4)

  Krytyk Społeczny, w dniu 06-08-2018 13:37:25 napisał:

  Nie bądź kolego naiwny-wszystko to fikcja literacka.Podobnie rzecz się ma z poglądami politycznymi w tej służbie.Optyka zmienną jest,w zależności jaki wieje wiatr i kto jest u władzy.Tak jest po prostu bezpiecznie.Wpiszesz "bezpartyjny" "ateista" i masz spokój aż do emerytury.Żaden potem IPN nie pozbawi cię emerytury czy nie zarzuci,że służyłeś w formacji wspierającej totalitarne państwo.

  odpowiedz

  • 1 (5)

  nikuś, w dniu 06-08-2018 16:20:50 napisał:

  Trochę to przyjemniej jak widzi się oprócz panów policjantów miłe panie policjantki, szkoda tylko, że nie było Zosi w Kościele!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Naczepa platforma
Budowa hal
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
Stół rozkładany + 6 krzeseł
Oczyszczanie twarzy
Elzab Jota E
sugerowana cena producenta: 1783,50PLN
Remonty mieszkań
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)