Dziś mamy 17 marca 2018, sobota, imieniny obchodzą:
02 marca 2018

Mrozy nie odpuszczają. Można liczyć na pomoc strażników miejskich

fot. Straż Miejska w Nakle

fot. Straż Miejska w Nakle

Mrozy nie ustępują i w dalszym ciągu konieczna jest pomoc dla rodziny mieszkającej w #Występie, dlatego też strażnicy regularnie dowożą wodę, ponieważ zamarzła rura wodociągowa.

Oprócz tego strażnicy miejscy nadal codziennie kontrolują pustostany, ulice, parki, dworce komunikacji publicznej. W tych miejscach najczęściej przebywają osoby bezdomne. Prosimy o informowanie Dyżurnego nakielskiej Straży Miejskiej pod bezpłatny numer telefonu 986 o wszelkich przypadkach, gdzie jest potrzebna pomoc osobom, aby przetrwać okres silnych mrozów.  

Materiał: st. insp. Dariusz Jasiński

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)