Dziś mamy 18 czerwca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
02 marca 2018

Mrozy nie odpuszczają. Można liczyć na pomoc strażników miejskich

fot. Straż Miejska w Nakle

fot. Straż Miejska w Nakle

Mrozy nie ustępują i w dalszym ciągu konieczna jest pomoc dla rodziny mieszkającej w #Występie, dlatego też strażnicy regularnie dowożą wodę, ponieważ zamarzła rura wodociągowa.

Oprócz tego strażnicy miejscy nadal codziennie kontrolują pustostany, ulice, parki, dworce komunikacji publicznej. W tych miejscach najczęściej przebywają osoby bezdomne. Prosimy o informowanie Dyżurnego nakielskiej Straży Miejskiej pod bezpłatny numer telefonu 986 o wszelkich przypadkach, gdzie jest potrzebna pomoc osobom, aby przetrwać okres silnych mrozów.  

Materiał: st. insp. Dariusz Jasiński

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)