Dziś mamy 18 lipca 2018, środa, imieniny obchodzą:
29 czerwca 2018

Mrówka w Nakle. W sobotę wielkie otwarcie!

Market budowlany Mrówka mieszczący się w Nakle, przy ul. Poznańskiej 20 szykuje się na przyjęcie pierwszych klientów. Wielkie otwarcie zaplanowano na sobotę 30 czerwca o godzinie 8.00.

Nakło dołączy do grona miast, w których działają nowoczesne samoobsługowe markety budowlane PSB Mrówka. Pierwsze sklepy powstały w 2002 roku, obecnie działa ponad 280 marketów. Sklepy te posiadają w ofercie od kilku do kilkudziesięciu tysięcy pozycji asortymentowych potrzebnych do remontu, wyposażenia, utrzymania domu, ogrodu i posesji. Mrówki są obecnie najliczniejszą siecią detaliczną sektora „dom i ogród” w Polsce.

Na otwarcie nakielska Mrówka zapowiada promocje i niespodzianki dla małych i dorosłych klientów. Już od godz. 8.00 na wszystkich będzie czekała kawa serwowana przez baristów, ciastko z logo PSB Mrówka oraz grill. Oficjalne przecięcie wstęgi nastąpi około godz. 11.00.

Wydarzenie to uświetnią koncerty trzech zespołów muzyki disco polo: NEXT Music is ife (godz. 12.00), AFTER PARTY (godz. 13.00) i Grupa Muzyczna ERATOX (godz. 14.00).  Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci, a wśród nich m.in. malowanie twarzy oraz fotograf i ścianka do zdjęć.

Dla klientów robiących zakupy przygotowano konkursy z nagrodami. Co godzinę za najwyższy paragon będzie nagroda, oprócz tego osoba z najwyższym paragonem z całego dnia otrzyma nagrodę główną - telewizor 50’’.

Nakielska Mrówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godz. 8-20, a w niedzielę w godz. 9-18. Od dnia otwarcia obowiązuje gazetka promocyjna, ważna od 30.06 do 21.07 lub do wyczerpania zapasów.  

Artykuł sponsorowany: Materiał Partnera 

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Dziś Światowy Dzień Emoji. Wyobrażasz sobie bez nich komunikację?

W kalendarzu znajdziemy wiele dziwnych świąt, o których na co dzień nawet nie #pomyślimy. Tymczasem dzisiaj swoje święto obchodzą emoji - co to takiego?

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)