Dziś mamy 20 kwietnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

08 listopada 2018

"Moja opowieść wigilijna" Konkurs literacko-plastyczny

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pt. "Moja Opowieść Wigilijna" # zorganizowanym przez Nakielski Ośrodek Kultury w Nakle nad Notecią.

Udział w konkursie mogą wziąć: 

- Uczniowie klas I-III, których zadaniem będzie przygotowanie przygotowanie plakatu promującego Boże Narodzenie (forma dowolna)

- Uczniowie klas IV-VI, VII-VIII oraz gimnazjum muszą przygotować pracę literacką, której myślą przewodnią będzie "Moja opowieść wigilijna".

Nagrodzeni zostaną powiadomieni telefonicznie. Każda praca powinna zawierać dane autora oraz numer telefonu. 

Pracę należy przesyłać do 30 listopada 2018r.

materiał: Nakielski Ośrodek Kultury 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)