Dziś mamy 2 sierpnia 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

14 czerwca 2021

Młodzicy z Nakła zagrali z liderem grupy. Kolejny mecz z mroteckimi piłkarzami

fot. pow./BG

fot. pow./BG

W Okręgowej Lidze Młodzika Starszego FA Mezar Nakło podejmował# lidera grupy, zespół Krajny Sępólno Krajeńskie. Mecz na szczycie miał zdecydować o czubie tabeli.

Od poczatku narzuciliśmy nasze warunki i pewnie wychodzimy na szybkie prowadzenie dwubramkowe. Zbiegiem czasu wkradło się rozluźnienie co spowodowało stratę bramki. W w pierwszej połowie dorzucamy jeszcze jedno trafienie. Druga połowa to koncertowa gra bramkarza Krajny i festiwal niecelności naszych piłkarzy. W efekcie strzelamy jeszcze jedną bramkę ale też w wyniku nieporozumienia naszych obrońców tracimy jeszcze w ostatniej minucie gola. Zrównujemy się punktami z zespołem z Sępólna, który rozegrał już wszystkie swoje mecze. Nam pozostało spotkanie z zespołem Feniksa Mrocza. Po tej kolejce obejmujemy fotel lidera wygrywając dotychczas 8 z 11 spotkań, jedno remisując i dwa przegrywając.

FA Mezar - Krajna Sępólno Krajeńskie - 4-2

Najbliższe spotkanie rozegramy w środę z Feniksem Mrocza.

Materiał: Daniel Kloska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)