Dziś mamy 19 lutego 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

10 września 2018

Młodzicy wygrywają na inaugurację. Pokonali Unię Solec Kujawski

Młodzicy Football Academy Mezar Nakło rozpoczęli zmagania w Lidze Orlika (IV liga).

Na pierwsze spotkanie, które odbyło się w czwartek 6 września, udaliśmy się do Solca Kujawskiego, gdzie zmierzyliśmy się z miejscową Unią Solec Kujawski. Obydwie drużyny rozpoczęły spotkanie bardzo ostrożnie. Z biegiem czasu zaczęliśmy przejmować inicjatywę i coraz częściej zagrażać pod bramką Unii. Bramki padły jednak w drugiej połowie. Najpierw Oliwier Lisiecki wrzucał piłkę z rzutu rożnego na krótki słupek, a tam głową do bramki strzelił Hubert Bąk. Długo nie musieliśmy czekać, a kilka minut później Oskar Maćkowiak był faulowany tuż przed polem karnym. Rzut wolny wykonał Oliwier Lisiecki, który wykorzystał złe ustawienie obrońców i mocnym strzałem tuż przy słupku zdobył drugą bramkę.

Na koniec spotkania wkradło się rozluźnienie, przez które daliśmy w prezencie bramkę gospodarzem. Był to pierwszy mecz ligowy, popełnialiśmy dużo błędów, wiele sytuacji bramkowych nie wykorzystaliśmy. Cieszy wygrana, ale jeszcze dużo pracy przed nami.

Unia Solec Kujawski 1 - 2 Football Academy Mezar Nakło

Bramki: Hubert Bąk, Oliwier Lisiecki

materiał: Jopek Arkadiusz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)