Dziś mamy 15 lipca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

11 lutego 2019

Młodzicy na IV miejscu w Żninie. Zdobywają kolejne doświadczenia

fot.  Agnieszka Matczyńska

fot. Agnieszka Matczyńska

Nasi młodzi piłkarze udali się na turniej do Żninskich Bzyków.

Zaczęliśmy nerwowo popełniając bardzo dużo błędów. Z biegiem czasu zagraliśmy zdecydowanie lepiej i nasza gra już mogła się podobać. Zdobywamy kolejne doświadczenie, które na pewno zaprocentuje. W ostateczności zajmujemy najgorsze dla sportowca miejsce tuż za podium. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Oskar Maćkowiak. Brawa dla całej drużyny za zaangażowanie i walkę w każdym spotkaniu.

materiał: Daniel Kloska

Autor nie wyraża  zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Aktywność ekonomiczna ludności. Przeprowadzono badania

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności, w porównaniu z IV kwartałem 2018 r., liczba # pracujących i bezrobotnych zmniejszyła się. Wpłynęło to na spadek wskaźnika zatrudnienia oraz stopy bezrobocia. W tym czasie przybyło natomiast osób biernych zawodowo. To z kolei przełożyło się to na spadek współczynnika aktywności zawodowej.

(czytaj więcej)