Dziś mamy 2 sierpnia 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

17 czerwca 2021

Młodzi tenisiści zmierzyli się na nakielskich kortach. Rywalizacja była zacięta

fot. BG

fot. BG

W miniony weekend młodzi amatorzy tenisa ziemnego mieli# możliwość wzięcia udziału w turnieju pt. Tenisowo Kids Cup 2021. Rywalizacja trwała 2 dni.

5 kategorii wiekowych, 2 dni rywalizacji – to wszystko czekało na sympatyków tenisa ziemnego w turnieju organizowanym przez nakielską Zgodę. W rywalizacji wzięli udział młodzi zawodnicy, którzy dostarczyli zebranym kibicom wielu emocji. W kategorii dziewcząt do 8 lat zwyciężyła Natalia Osińska, która w zaciętym finale pokonała Helenę Zwolińską. W kategorii dzieci do 10 lat zwyciężył Franciszek Manszewski. W kategorii chłopców do lat 12 zdecydowanie najlepszy okazał się Mateusz Szpakowski, który w dwóch setach pokonał Mikołaja Wilińskiego. W rywalizacji dziewcząt do lat 12, dzięki trzem wygranym, pewny triumf odniosła Maria Osińska. Najwięcej emocji przyniosła oczywiście kategoria otwarta do lat 16. Z bardzo dobrej strony pokazały się dwie młode zawodniczki: Zofia Zwolińska i Oliwia Kostrzewa, które jak równy z równym rywalizowały z chłopcami. W nagrodę za dobrą grę, zmierzyły się w półfinale, w którym górą była Zwolińska. W finale młoda nakielanka musiała jednak uznać wyższość Jana Przytarskiego.

Najlepsi zawodnicy turnieju otrzymali pamiątkowe puchary, a także w gronie rodziców i sympatyków spędzili miło czas przy kawie i słodkim poczęstunku.

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Nadanie modnej linii
Budowa magazynów
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Klasyka w nowym wydaniu w kolorze Orzech Koniakowym
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)