Dziś mamy 17 marca 2018, sobota, imieniny obchodzą:
12 marca 2018

Młodzi piłkarze zagrali o puchar burmistrza. Zawody trwały cały dzień

fot. pow.

fot. pow.

W sobotę 10 marca Urząd Miejski w Szubinie wraz z LKS-em Szubinianką Szubin zorganizowali # Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Szubina dla młodych piłkarzy.

Cały dzień trwały rozgrywki piłkarskie w kategoriach wiekowych żak i orlik. Jako pierwsi zmagania zaczęli piłkarze z rocznika 2009 i młodsi (żak). O miano najlepszej drużyny rywalizowało 6 zespołów: Football Academy Nakło,Unia Janikowo, Academia Calcio Wągrowiec, Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie, LKS Szubinianka, Skra Paterek.

Wyniki:
1. Academia Calcio Wągrowiec
2. Skra Paterek
3. Unia Janikowo.

 
Najlepszy strzelec: Bogdan Pisarek (AC Wągrowiec)
Najlepszy zawodnik: Nikodem Zieliński (AC Wągrowiec)
Najlepszy bramkarz: Maksymilian Staniewski (Skra Paterek)

 
O godzinie 13:00 rozpoczęła się druga część turnieju,tym razem dla piłkarzy z rocznika 2007 i młodsi (orlik). Udział wzięło 8 drużyn: Football Academy Nakło, SF Junior Nakło I, SF Junior Nakło II, KP Brzyskorzystewko, Sokół Gąsawa, Skra Paterek, LKS Szubinianka I, LKS Szubinianka II.

Wyniki:
1. SF Junior Nakło I
2. LKS Szubinianka II
3. Sokół Gąsawa


Najlepszy strzelec: Marek Nowak (SF Junior Nakło I)
Najlepszy zawodnik: Wiktor Perka (LSK Szubinianka II)
Najlepszy bramkarz: Wiktor Kaźmierczak (SF Junior Nakło I)
 
Puchary oraz medale wręczali Burmistrz Szubina Artur Michalak, Prezes LKS Szubinianki Jerzy Maciejewski, p.o. Gminnego Koordynatora Sportu Ewa Szczepaniak-Łatka oraz trenerka Szubinianki Klaudia Bethke. Podziękowania dla: Filipa Kowalskiego oraz Szymona Gałgańskiego, którzy uświetnili turniej swoim pokazem piłkarskiej żonglerki oraz dla Dyrekcji SP 1 Szubin za użyczenie hali.

materiał: Ewa Szczepaniak-Łatka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 21 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)