Dziś mamy 2 sierpnia 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

14 czerwca 2021

Mistrzostwa województwa w judo. Zawodnicy rywalizowali w Szubinie

fot. Judo Szubin

fot. Judo Szubin

12 czerwca 2021 roku odbyły się w# Szubinie Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Judo Młodziczek/Młodzików oraz otwarte zawody judo dzieci pod Patronatem Burmistrza Szubina.

Na matach w Szubinie gościliśmy zawodników 19 klubów. W czasie całego dnia zawodów, zawodnicy rywalizowali z w rocznikach: 2012 i młodsi, 2010-2011 2008-2009, Młodzicy i Młodziczki. Dziękujemy wszystkim klubom za przybycie a zawodnikom za sportową rywalizację i prawdziwego ducha walki.

Na zdjęciu młodsza grupa zawodników Szubinianki, pełna energii z uśmiecham na ustach czekająca na rozpoczęcie się zawodów. 

Materiał: Judo Szubin

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
Deska elewacyjna
Kanapa
Żel UV 5ml
7,50PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Sprawdzanie geometrii kół
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Meble łazienkowe
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)