Dziś mamy 10 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

29 listopada 2019

Mistrzostwa w pływaniu. Zawodnicy „Czwórki” na Licealiadzie

fot. Michał Stachowski/UKS Czwórka Nakło

fot. Michał Stachowski/UKS Czwórka Nakło

W czwartkowy poranek 18 listopada pływacy naszego klubu wzięli udział w # Mistrzostwach Województwa kujawsko-pomorskiego w pływaniu, które odbyły się na bydgoskiej krytej pływalni.

Dwóch uczniów reprezentowało szkołę ze „Staszica”, natomiast jeden uczeń z I LO. Każdy z nich miał prawo jednego startu na odcinku 50 metrowym.

Pechowe ale wysokie czwarte miejsce uzyskał Cyprian Młynarczyk w stylu grzbietowym z czasem 33,55s.

Piąte miejsce uzyskał Mikołaj Ziomek z czasem 27,52s. w stylu dowolnym. Jedenastą lokatę w stylu klasycznym zajął Jakub Tomyślak pokonując dystans w 39,20s.

Warto nadmienić, że starty całej reprezentacji „Czwórki” w Licealiadzie szkolnej można zaliczyć do bardzo udanych.

Gratulujemy wyników i udziału w zawodach wojewódzkich.

materiał: Michał Stachowski/UKS Czwórka Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)