Dziś mamy 18 listopada 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

03 listopada 2019

Mistrzostwa w piłce ręcznej. Najlepsi chłopcy z Mycielewa

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 17 października rozegrano Mistrzostwa Gminy Kcynia w # Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Kcyni. Igrzyska Dzieci w Kategorii Chłopców - rocznik 2007 i młodsi.

Zawody zostały rozegrane w ramach kalendarza Szkolnego Związku Sportowego w hali sportowej w Szkole Podstawowej w Mycielewie w dniu 17.10.2019 r. od godz. 9.00. W zawodach wzięły udział drużyny dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Mycielewie, Szkoły Podstawowej im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie, Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni.
Grano systemem gry „każdy z każdym”.

Wyniki meczów:
SP Dziewierzewo 2 : 10 SP Kcynia
SP Kcynia 8 : 2 SP Mycielewo
SP Mycielewo 9 : 4 SP Dziewierzewo

Klasyfikacja Końcowa:
Różnica bramek Pkt. I Miejsce SP Kcynia 18 : 4 6
II Miejsce SP Mycielewo 11 : 12 3
III Miejsce SP Dziewierzewo 6 : 19 0

Drużynom za zajęte miejsca w zawodach I, II i III wręczono puchary oraz dyplomy i przekazano gratulacje.
Drużyny zostały przygotowane i poprowadzone na zawodach przez nauczycieli: Panią Halinę Poczobutt z SP w Kcyni i Panów Marka Sobczaka z SP w Dziewierzewie, Andrzeja Kulczyńskiego z SP w Mycielewie.

Zawody sędziowali: Andrzej Kulczyński i Marek Sobczak. Organizatorem Mistrzostw była Szkoła Podstawowa w Mycielewie i Urząd Miejski w Kcyni.

materiał: Ryszard Hanioszyn

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)