Dziś mamy 18 czerwca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
10 marca 2018

Mistrzostwa w Bydgoszczy. Kolejny sukces zawodników MLUKS Orlik Kcynia!

fot. Magdalena Rybak

fot. Magdalena Rybak

W dniu dzisiejszym tj. 10 marca 2018 r. w Zespole Szkół nr 9 przy ul. Cichej 59 w Bydgoszczy, odbyły # się IV Otwarte Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy Dzieci w Judo.

Nie mogło zabraknąć na nich reprezentantów sekcji judo działającej przy MLUKS Orlik Kcynia i trenera p. Bernarda Ziembikiewicza. Młodzi judocy odnieśli kolejne, spektakularne zwycięstwa i sukcesy w swoich kategoriach wiekowych. Złoto wywalczył znakomity jak zwykle MICHAŁ BŁASZCZYKIEWICZ, brąz zdobyła ZUZANNA WOŹNIAK, a srebro GRZEGORZ KROLL. Gratulujemy zawodnikom, trenerowi i oczywiście Rodzicom.

Organizatorami zawodów byli: Bydgoski Klub Sportowy Judo, Miasto Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Judo w Toruniu

Przypominamy, iż treningi judo są bezpłatne dla uczestników i odbywają się dwa razy w tygodniu na Sali przy ZST w Kcyni. W każdej chwili można dołączyć do sekcji.

Zajęcia judo realizowane są w ramach dotacji pozyskanej przez MLUKS Orlik Kcynia ze środków budżetowych gminy Kcynia, w otwartym konkursie ofert pn. „Rozwój sportu na terenie gminy Kcynia w 2018 roku”.

materiał: Bartek Łyszczarz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 13 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)