Dziś mamy 22 marca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

10 marca 2018

Mistrzostwa w Bydgoszczy. Kolejny sukces zawodników MLUKS Orlik Kcynia!

fot. Magdalena Rybak

fot. Magdalena Rybak

W dniu dzisiejszym tj. 10 marca 2018 r. w Zespole Szkół nr 9 przy ul. Cichej 59 w Bydgoszczy, odbyły # się IV Otwarte Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy Dzieci w Judo.

Nie mogło zabraknąć na nich reprezentantów sekcji judo działającej przy MLUKS Orlik Kcynia i trenera p. Bernarda Ziembikiewicza. Młodzi judocy odnieśli kolejne, spektakularne zwycięstwa i sukcesy w swoich kategoriach wiekowych. Złoto wywalczył znakomity jak zwykle MICHAŁ BŁASZCZYKIEWICZ, brąz zdobyła ZUZANNA WOŹNIAK, a srebro GRZEGORZ KROLL. Gratulujemy zawodnikom, trenerowi i oczywiście Rodzicom.

Organizatorami zawodów byli: Bydgoski Klub Sportowy Judo, Miasto Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Judo w Toruniu

Przypominamy, iż treningi judo są bezpłatne dla uczestników i odbywają się dwa razy w tygodniu na Sali przy ZST w Kcyni. W każdej chwili można dołączyć do sekcji.

Zajęcia judo realizowane są w ramach dotacji pozyskanej przez MLUKS Orlik Kcynia ze środków budżetowych gminy Kcynia, w otwartym konkursie ofert pn. „Rozwój sportu na terenie gminy Kcynia w 2018 roku”.

materiał: Bartek Łyszczarz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 13 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)