Dziś mamy 20 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

04 marca 2019

Mistrzostwa Województwa. Brąz dla tenisistów stołowych ze „Staszica”

fot.pow

fot.pow

Wielkim sukcesem tenisistów stołowych “Staszica” zakończyły się rozgrywki# o Mistrzostwo Województwa SZS w drużynowym tenisie stołowym szkół ponadgimnazjalnych.

Zdobywając 3 miejsce w półfinałach, które rozegrane zostały 18 lutego w Solcu Kujawskim drużyna “Staszica” wygrała łatwo z ZSOiZ Solec Kujawski, LO Kruszwica po 3:0 i awansowała do zawodów finałowych. Turniej finałowy odbył się również w ZSOiZ w Solcu Kujawskim 26 lutego, w którym spotkały się cztery najlepsze drużyny z województwa.

Mecze rozegrano systemem “każdy z każdym” stały na wysokim i bardzo wyrównanym poziomie. W pierwszym meczu uczniowie ZSP im. St. Staszica zanotowali porażkę 1:3 z ZSE Włocławek. W kolejnych meczach zwyciężyli ZSP Grudziądz 3:2 (późniejszych zwycięzców turnieju) i z drużyn ZSP Świecie 3:0. Trzy drużyny zanotowały po jednej porażce, a o kolejności decydowały małe punkty. Drużyna “Staszica” wystąpiła w składzie Szyc Mateusz, Szyc Hubert, Beltec Wiktor.

Opiekunem drużyny był pan Dariusz Malikowski.

materiał: Dariusz Malikowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)