Dziś mamy 2 sierpnia 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

15 czerwca 2021

Mistrzostwa Polski w Wielobojach. Świetne wyniki LUKS Start Nakło

fot. LUKS Start Nakło

fot. LUKS Start Nakło

W dniach 12 – 13 czerwca 2021 roku w Łodzi odbywały się# 4. PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach (U16,U20) i Sztafetach, w których udział wzięła 6-osobowa reprezentacja LUKS START NAKŁO.

Najlepiej wśród startujących zaprezentowała się sztafeta w składzie: Żaneta Iglewska 03’, Zuzanna Strzelewicz 02’, Mikołaj Pyszka 02’ oraz Dawid Trzciński 02’, która z czasem 3:36,87s zajęła III miejsce w sztafecie 4X400m MIX U20. Na tym samym dystansie w kategorii OPEN sztafeta zajęła II miejsce z czasem 3:47,47s. W biegu 4x800m MIX U20 sztafeta zdobyła srebrny medal – 9:04,41s. Wyniki sztafety nie byłyby możliwe gdyby nie ,,Natleniamy Nakło – Łagodna Terapia Hiperbaryczna”. Dziękujemy! W Mistrzostwach brały udział także pięcioboistki – Iga Jankowska 06’ oraz Julia Szcześniak 06’.
Iga z rezultatem 2908 pkt zajęła IV miejsce:

80m pł – 12,25s

Skok wzwyż – 157cm

Pchnięcie kulą 3kg – 8,98m

Skok w dal – 4,63m

600m – 1:53,84s

Wynik Julii – 2281 pkt pozwolił jej zająć XVII miejsce:

80m pł – 14,01s

Skok wzwyż – 139cm

Pchnięcie kulą 3kg – 7,62m

Skok w dal – 4,72m

600m – 2:00,51s

Materiał: LUKS Start Nakło

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Wulkanizacja
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)