Dziś mamy 9 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

27 listopada 2019

Misie zagościły w przedszkolu. Nie zabrakło też upominków i dyplomów

fot. Dominika Turek

fot. Dominika Turek

25 listopada wszystkie dzieci z Przedszkola "Wesoła Piątka" uroczyście świętowały #Dzień Pluszowego Misia.

Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami. Dzieci, opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych przez panie fragmentów książek o niedźwiadkach, nauczyły się wiersza o misiu, bawiły się w starego niedźwiedzia oraz tańczyły z misiami w rytm piosenki „Pokochaj pluszowego misia".

Dodatkowo w grupie Żabki odbyły się zajęcia integracyjne z rodzicami. Ten dzień stał się wspaniałą okazją do pokazania dzieciom, szczególnie tym rozpoczynającym swoja przygodę z przedszkolem, że może być w nim miło i wesoło, i że mama z tatą też wspaniale się tu czują. Wspólna zabawa przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej dała każdemu wiele radości. Grupa Żabek wyrusza w niezwykłą podróż pełną emocji, uścisków, całusów i śmiechu. Były wspólne zabawy, tańce, przytulanki oraz zajęcia plastyczne. Dzień Pluszowego Misia zakończono rozdaniem słodkich upominków, dyplomów oraz misiowych maskotek. Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkań za wspaniałą zabawę :)

Materiał: Dominika Turek

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)