Dziś mamy 11 grudnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

27 listopada 2019

Misie zagościły w przedszkolu. Nie zabrakło też upominków i dyplomów

fot. Dominika Turek

fot. Dominika Turek

25 listopada wszystkie dzieci z Przedszkola "Wesoła Piątka" uroczyście świętowały #Dzień Pluszowego Misia.

Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami. Dzieci, opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych przez panie fragmentów książek o niedźwiadkach, nauczyły się wiersza o misiu, bawiły się w starego niedźwiedzia oraz tańczyły z misiami w rytm piosenki „Pokochaj pluszowego misia".

Dodatkowo w grupie Żabki odbyły się zajęcia integracyjne z rodzicami. Ten dzień stał się wspaniałą okazją do pokazania dzieciom, szczególnie tym rozpoczynającym swoja przygodę z przedszkolem, że może być w nim miło i wesoło, i że mama z tatą też wspaniale się tu czują. Wspólna zabawa przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej dała każdemu wiele radości. Grupa Żabek wyrusza w niezwykłą podróż pełną emocji, uścisków, całusów i śmiechu. Były wspólne zabawy, tańce, przytulanki oraz zajęcia plastyczne. Dzień Pluszowego Misia zakończono rozdaniem słodkich upominków, dyplomów oraz misiowych maskotek. Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkań za wspaniałą zabawę :)

Materiał: Dominika Turek

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)