Dziś mamy 15 grudnia 2018, sobota, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2018

Mini Piłka Siatkowa. Chłopcy z „Trójki” wygrywają

fot.pow

fot.pow

30 listopada w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 w Nakle odbyły się # Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej Chłopców.

Zespoły składają się maksymalnie z dziesięciu zawodników. W pierwszym secie grają cztery osoby plus rezerwowy w drugim secie pozostałe cztery osoby plus rezerwowy. W przypadku konieczności rozegrania trzeciego seta grają dowolne cztery osoby. Do rywalizacji przystąpiły trzy nakielskie podstawówki: Szkoła Podstawowa nr 2, Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 oraz gospodarze Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”

Wyniki meczów:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4    2 : 0     (13, 10),

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 – Szkoła Podstawowa nr 2                   2 : 0     (12, 22),

Szkoła Podstawowa nr 2 – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4                   2 : 0     (23, 23)

Ostateczna kolejność:

I miejsce Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Nakle,                                         

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle,

III miejsce Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 w Nakle,                                                   

Zwycięski zespół zagrał w składzie:

Szymon Dymek, Bartosz Kopecki, Filip Koryluk, Krystian Kot, Marcin Łąpieś, Piotr Marasz, Kacper Pilarski, Miłosz Sieracki, Joachim Stepka, Nikodem Turbiarz, Wojciech Tyckun i Kacper Walkowiak. Opiekunem zwycięskiej drużyny jest pan: Artur Sierzchuła.

Organizatorem zawodów był Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji oraz Szkolny Związek Sportowy w Nakle. Zwycięski zespół otrzymał pamiątkowy dyplom i puchar a pozostałe drużyna dyplomy. Zespół chłopców z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 w Nakle będzie reprezentował naszą gminę na zwodach powiatowych, które odbędą się 6 grudnia o godzinie 9.00 również w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 3 w Nakle.

materiał: SZS Nakło

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble młodzieżowe i dziecięce
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Bon upominkowy
Elzab K10
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Masaż gorącymi kamieniami
Kwasy...
STOLIKI RTV
Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)