Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2018

Mikołajkowy bieg w Myślęcinku. Młodym mieszkańcom Szubina dopisało szczęście

fot. Piotr Krzywdziński

fot. Piotr Krzywdziński

2 grudnia 2018 roku w pod Bydgoskim Myślęcinku, Kujawsko Pomorski Związek Lekkiej Atletyki w # Bydgoszczy był organizatorem Biegów Mikołajkowych, które miały charakter rekreacyjny.

Dorośli biegali na trasach 4 i 6 km, a dla dzieci przeprowadzono zabawy w postaci sztafet rekreacyjnych. W zawodach udział wzięła grupa zawodników Uczniowskiego Klubu Biegacza i Ogniska TKKF Instalator Pelikan z Szubina.

O godzinie 11:00 wszyscy uczestnicy wybiegli na trasę 1 km gdzie przeprowadzono rozgrzewkę ćwiczeniową. Następnie dzieci powróciły wraz z Igą Bamugart, Pawłem Wojciechowskim i Dominikiem Bochenkiem którzy przeprowadzili mini zawody, a dorośli pobiegli na trasę 4 i 6 km.

Na mecie dla wszystkich czekała gorąca herbata oraz paczki ze słodyczami. Wśród uczestników na dłuższych dystansach rozlosowano nagrody rzeczowe, los uśmiechną się dla trzech zawodników UKB Szubin Natalii Staśkiewicz, Dominika Krzywdzińskiego oraz Michała Winkowskiego.

materiał: Piotr Krzywdziński

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Skup i sprzedaż części
Elzab K10
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Rolery - mezoterapia skóry
Oprogramowanie KC Firma i KC Market
Fotopoduszka Jasiek
30,00PLN
Usta - powiekszanie
Pokój dzienny/ jadalnia
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)