Dziś mamy 17 marca 2018, sobota, imieniny obchodzą:
05 grudnia 2017

Mikołajkowa zbiórka krwi. Akcję wsparli uczniowie z Lubaszcza

fot. Agnieszka Andrzejewska

fot. Agnieszka Andrzejewska

W mikołajkowej atmosferze odbyła się w Nakle nad Notecią zbiórka krwi. Miała miejsce #4 grudnia br. w świetlicy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią w godzinach 10.00-13.00.

Organizatorem był Klub Honorowych Dawców Krwi PCK działający przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej wraz z zespołem z bydgoskiego Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. W tym dniu akcję krwiodawstwa wsparli również uczniowie  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu. Pomocy udzielili: Radosław Kasprzak, Kamil Kopeć, Hubert Sprenger i Marcin Janeczko. Dziękujemy!

„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka” (Ks. Mieczysław Maliński).

Materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)