Dziś mamy 19 lipca 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
05 grudnia 2017

Mikołajkowa zbiórka krwi. Akcję wsparli uczniowie z Lubaszcza

fot. Agnieszka Andrzejewska

fot. Agnieszka Andrzejewska

W mikołajkowej atmosferze odbyła się w Nakle nad Notecią zbiórka krwi. Miała miejsce #4 grudnia br. w świetlicy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią w godzinach 10.00-13.00.

Organizatorem był Klub Honorowych Dawców Krwi PCK działający przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej wraz z zespołem z bydgoskiego Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. W tym dniu akcję krwiodawstwa wsparli również uczniowie  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu. Pomocy udzielili: Radosław Kasprzak, Kamil Kopeć, Hubert Sprenger i Marcin Janeczko. Dziękujemy!

„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka” (Ks. Mieczysław Maliński).

Materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

„Rodzina 500+” i inne świadczenia w liczbach. Ile osób otrzymało wsparcie?

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci #do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)