Dziś mamy 17 marca 2018, sobota, imieniny obchodzą:
11 marca 2018

Mieszkańcy omówili sprawy wsi. Panie otrzymały kwiaty i słodkości

fot. powierzone

fot. powierzone

7 marca w sali Wiejskiego Domu Kultury w Paterku odbyło się zebranie sprawozdawcze # Koła Gospodyń Wiejskich.

Panie spotkały się, aby podsumować miniony rok 2017 oraz zaplanować zadania na bieżący rok. Sprawozdanie z działalności przedstawiła przewodnicząca koła pani Maria Banach a skarbnik koła pani Beata Kuglarz omówiła finanse. Na zebranie zaproszono sołtysa wsi a zarazem radnego RM i G Nakło Mariusza Malikowskiego, radnego Zdzisława Sella i kierownika WDK Pawła Pałubickiego.

Jako, że dnia następnego obchodzony był Dzień Kobiet, panie otrzymały kwiatki i coś słodkiego. Przy kawie i ciastku w miłej atmosferze omawiano również sprawy dotyczące wsi.

materiał: Zdzisław Sell

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 7 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)