Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

15 maja 2019

Mieszkańcy Wrzosów ponownie wybiorą sołtysa. Odbędzie się kolejne zebranie

fot. arch

fot. arch

W poniedziałek 27 maja na zebraniu sołeckim spotkają się mieszkańcy Wrzosów.# Muszą wybrać spośród siebie nowego sołtysa.

Przypomnijmy, że 28 marca br. zmarł Robert Pawlik, który sołtysem Wrzosów był od początku istnienia sołectwa. Także w tegorocznych wyborach mieszkańcy postawili na niego. Niestety, ale wygrała choroba.

W związku z tym, że od końca marca mieszkańcy Wrzosów nie mają sołtysa, burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski zwołał kolejne zebranie wiejskie na dzień 27 maja 2019  o godzinie 18.00  w świetlicy wiejskiej w Dąbrówce Słupskiej.

W porządku obrad, oprócz wyborów sołtysa, znalazły się także wolne głosy. To punkt, w którym mieszkańcy mogą porozmawiać z włodarzem o problemach swojej wsi.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Stół z blatem szklanym + krzesła
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Deska elewacyjna
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Produkty instax
od 37,90PLN
Fotokubek magiczny
29,90PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)