Dziś mamy 19 lipca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

15 maja 2019

Mieszkańcy Wrzosów ponownie wybiorą sołtysa. Odbędzie się kolejne zebranie

fot. arch

fot. arch

W poniedziałek 27 maja na zebraniu sołeckim spotkają się mieszkańcy Wrzosów.# Muszą wybrać spośród siebie nowego sołtysa.

Przypomnijmy, że 28 marca br. zmarł Robert Pawlik, który sołtysem Wrzosów był od początku istnienia sołectwa. Także w tegorocznych wyborach mieszkańcy postawili na niego. Niestety, ale wygrała choroba.

W związku z tym, że od końca marca mieszkańcy Wrzosów nie mają sołtysa, burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski zwołał kolejne zebranie wiejskie na dzień 27 maja 2019  o godzinie 18.00  w świetlicy wiejskiej w Dąbrówce Słupskiej.

W porządku obrad, oprócz wyborów sołtysa, znalazły się także wolne głosy. To punkt, w którym mieszkańcy mogą porozmawiać z włodarzem o problemach swojej wsi.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Naczepa platforma
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Masaż gorącymi kamieniami
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)