Dziś mamy 24 kwietnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

12 lutego 2019

Mieszkańcy Minikowa doczekają się świetlicy? Gmina szuka wykonawcy

Obecnie np. zebrania wiejskie odbywają się w sali konferencyjnej KP - ODR Minikowo

Obecnie np. zebrania wiejskie odbywają się w sali konferencyjnej KP - ODR Minikowo

Pod koniec stycznia gmina Nakło ogłosiła przetarg na budowę świetlicy wiejskiej, czyli #tzw. Centrum Aktywności Społecznej w Minikowie. Termin składania ofert mija 18 lutego.

O potrzebie budowy świetlicy wiejskiej w Minikowie mówiło się juz wielokrotnie. Centrum Aktywności Społecznej powstanie na bazie istniejącego budynku - nieużytkowanego sklepu, znajdującego się na działce nr 673. Budynek ten zostanie rozbudowany od zachodniej części. Wejście główne zlokalizowane jest od strony południowej i zostanie rozbudowane o zadaszony ganek z podjazdem dla osób niepełnosprawnych. Główne pomieszczenie Centrum Aktywności Społecznej stanowić będzie sala o powierzchni ok. 80 m kw. Nie zabraknie także kuchni i zaplecza, pomieszczenia gospodarczego i holu wejściowego.

Budynek zostanie wyposażony w instalacje elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, centralnego ogrzewania. Powierzchnia użytkowa po rozbudowie wyniesie 124,79 m kw. (obecnie 83,83 m kw.). Ponadto przewidziano zagospodarowanie terenu i modernizację drogi dojazdowej.

Obecnie gmina szuka wykonawcy. Termin składania ofert mija 18 lutego. Zakończenie prac zaplanowano do 28 lutego 2020 roku.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Meble kuchenne - na zamówienie
Lipoliza injekcyjna
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Novitus Mała Plus
sugerowana cena producenta: 1217,70 PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Metkownica SATO JUDO 26
sugerowana cena producenta: 184,50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)