Dziś mamy 21 lutego 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

13 czerwca 2018

Międzynarodowy Turniej Deyna Cup. Drużyna z Nakła na podium

fot. Przemysław Wencka

fot. Przemysław Wencka

Drużyna Football Academy MEZAR Nakło wzięła udział na Stadionie im. Kazimierza Deyny #w turnieju zorganizowanym przez Beniaminek 03 Starogard Gdański.

Nasi reprezentanci grupę wygrywają bez porażki, ale w fazie finałowej, kiedy pogoda dała już nieźle w kość było zdecydowanie trudniej -  pierwszy mecz spokojnie wygrywamy z drużyną z naszego województwa - Wisełką Solec Kujawski. W drugim musimy minimalnie uznać jednobramkowe zwycięstwo Błękitnych Starogard Gd. (którzy wygrali zawody). W ostatnim pojedynku grając mecz po meczu w ten bardzo upalny dzień zdecydowanie zabrakło nam siły z Jedynką Reda.

W ostateczności zajmujemy III miejsce na 24 drużyny w mocno obstawionym Międzynarodowym Deyna Cup 2018! Reprezentowali Nakło Tymek Komęza, Nikodem Łęga, Hubert Stańczyk, Kuba Kubiński, Kuba Bochat, Kuba Wencka, Oskar Maćkowiak, Oliwier Chabluk, Franek Borowski, Wojtek Wierzewski. Trenerem tej grupy jest Daniel Kloska.

Jesteśmy dumni z postawy naszych zawodników, dla których był to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Polski już w najbliższy weekend w Opolu.

materiał: Arkadiusz Jopek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)