Dziś mamy 21 marca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

29 marca 2019

Międzynarodowy Dzień Teatru

Zapraszamy wszystkich miłośników i sympatyków teatru, rodziców z dziećmi, mieszkańców # gminy Mrocza do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Międzynarodowy Dzień Teatru

29 marca, godz. 17:00

Miejsce - Sala Kameralna "Stara Siłownia", Mrocza ul. Sportowa 1 (w przypadku bardzo dużego zainteresowania impreza zostanie przeniesiona do Hali Widowiskowo-Sportowej w Mroczy)

Wystąpią dla Państwa - Grupa Teatralna BAJZEL z MGOKiR w Mroczy oraz Bydgoski Teatr Lalek "BURATINO", który przedstawi bajkę pt. "Ach ta Mysia" - jest to zabawna historia opowiadającą o trojgu mieszkańcach pewnego domu: myszce o imieniu Mysia, kocie Kiciusiu i gospodyni Maryni.

Wstęp - 5 zł - Bilety można nabyć w biurze Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Mroczy w godzinach urzędowania, ul. Sportowa 1.

ZAPRASZAMY!

materiał: MGOKiR w Mroczy

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Meblościanka z oferty firmy FADOME
MEBLE PIOTR PASIEKA
Botox
Sprawdzanie skuteczności hamowania
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Sprawdzanie geometrii kół
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)